Heroes and Puzzles

2.0.0.603
oy
0

Eğlenceli bir RPG/Match 3 kombosu

4.7k

Bu uygulamayı oyla

Heroes and Puzzles, RPG ve Match 3 oyunlarının muhteşem bir birleşimdir, bu oyunda yapmanız gereken şey aynı renkteki üç parçayı klasik birleştirme sistemini kullanarak sayısız farklı düşmanı yenmek. Tek bir hamlede ne kadar çok parçayı birleştirirseniz, düşmanlarınıza o kadar çok zarar vericeksiniz.

Oyunun başında düşmanlarınıza çok az zarar veren temel hareketleri yapmak zorunda kalıcaksınız. Oyunda ilerledikçe, aynı anda düşmanlarınızı yok etmek için farklı kombo saldırılar yapmaya başlayabilirsiniz. Fakat yine de dikkatli olmanız gerekir, çünkü siz bir hamlede bulunduktan sonra sıra düşmanınıza geçer.

Heroes and Puzzles oyununda maceracı grubunuza katılması için kiralayabileceğiniz bir düzineden fazla kahraman da yer alıcak. Her birinin kendine özgü özellikleri mevcuttur, kendilerine has saldırıları ve can puanları ya da özel silahları ve yetenekleri gibi. Bu yeteneklerden bazıları bu çetrefilli savaşlarda hayatınızı kurtarıcak.

Heroes and Puzzles göz alıcı grafiklere sahip oldukça eğlenceli bir oyundur. Çok orijinal bir oyun olmasa da seçiminizi ilgi çekici kılacak başka özelliklere sahiptir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üst sürümü gerektirir.

X